Våre ansatte

Ansatte ved RS Sjøredningsskolen

  • Trond Halvor Knapstad

    Driftssjef

    Tlf.: 90671245

    trond.knapstad@rs.no

  • Eirik Solheim Haugen

    Avdelingsleder/markedsansvarlig

    Tlf.: 90107706

    eirik.haugen@rs.no

  • Kristin Sørbye Sørdal

    Administrasjonskonsulent lønn og regnskap

    Tlf.: 48120351

    kristin.sorbye.sordal@rs.no

  • Anette Hjørnevik Gjestad

    Administrasjonskonsulent

    Tlf.: 91328553

    anette.hjornevik.gjestad@rs.no

  • Jon Ottne

    Avdelingsleder skip og offshore

    jon.ottne@rs.no

  • Dag Jensen

    Avdelingsleder drift og vedlikehold

    Tlf.: 94019915

    dag.jensen@rs.no

  • Terje Prytz

    Avdelingsleder simulator

    Tlf.: 91679538

    terje.prytz@rs.no

  • Yngvar Dalen

    Seniorinstruktør

    Tlf.: 98683737

    yngvar.dalen@rs.no

  • Øystein Eriksen

    Driftstekniker

    Tlf.: 98440242

    oystein.eriksen@rs.no